Jak vyprojektovat a postavit dům bez zbytečných starostí pomocí osvědčeného postupu profesionálů.

Architekt, návrh a projekt. Stavba domu a smlouva o dílo. Na co si dát pozor, abyste neprodělali statisíce. 

Budete překvapení, až se dozvíte co vše je třeba ohlídat, kolik času trvá příprava a stavba samotná 

Bonus - seznam pro zaškrtávání udržuje přehled o tom, co je hotovo a co je ještě třeba udělat

Systém Chytrý dům = Proaktivní dům

Pro bydlení v 21.století je určen CHYTRÝ DŮM = PROAKTIVNÍ DŮM 

 

Tento komplexní systém zahrnuje 4 základní elementy:

Systém CHYTRÝ DŮM zahrnuje nejen materiály a technologie. Je to ucelený přístup ke stavění, který jinde v ČR nenajdete :-)

Byli jste na nějakém místě, kde jste se cítili hodně dobře? Určitě chcete, abyste měli podobné pocity také ve Vašem novém domě - cítili se příjemně, měli spoustu energie a aby celá rodina byla v pohodě. Prostor domu bude navržen přesně pro Vás a v souladu s principy učení FengShui. Návrh bude splňovat také parametry nízkoenergetických nebo pasivních domů a Vy budete mít radost z nízkých poplatků za energie. Na konci realizace stavby Vám odcloníme negativní geopatogenní zóny a najdeme místa se silnou pozitivní energií, kde se můžete rychleji regenerovat nebo tvořit. 

Navíc…umíte si představit, jak využijete 300 resp. 450 tisíc korun? To je podpora, kterou Vám pomůžeme získat z programu Nová Zelená úsporám.

Nahoru                                                                                                                       Zpět na Služby

Sledujte zajímavé aktuality na Facebooku www.facebook.com/chytrydum/

Zkušenosti klientů

Projekce, super, dostatek času, probrali, jsme co bylo potřeba. A samotná stavba - chlapi jsou velmi příjemní, profesionální, bezprostřední... není co vytknout

manželé Drasnarovi Slaný

Moc nás potěšila rychlost a vstřícnost jednání firmy Chytrý dům. Jejich vyšší ceny jsme na základě doporučení skousli :-)  Potěšila nás kvalita odvedené práce. Určitě firmu doporučujeme. 

Manželé Valentovi Mnichovice

Příjemné jednání a ochota, tesaři byli velice šikovní, pracovití a rychlí. Při práci přemýšleli a to není u mnoha řemeslníků obvyklé. 

Doporučili byste Chytrý dům s.r.o. svým známým?  …rozhodně ANO

manželé Vorlíčkovi Tuchlovice

Chytrý dům jsme oslovili na základě doporučení CPD v době, kdy jsme za sebou měli několik měsíců neúspěšného hledání firmy, která bude schopná navrhnout a postavit kvalitní pasivní dřevostavbu podle našich představ. 

Se spoluprací s Chytrým domem jsme naprosto spokojení. Od vyvážené smlouvy, po šikovné tesaře, všechno provázelo vstřícné jednání. Líbila se nám i možnost sladit projekt domu s principy Feng Shui. 

manželé Hoblíkovi Olešná - realizace 2017

Už ho máte? Tyto rady a seznam ušetří nervy i statisíce. 

Stavíte jednou za život, snižte riziko a zvyšte svou jistotu dobré stavby vašeho domu

Zjistěte si důležité věci dřív, než se do projektu či stavby vůbec pustíte. Ušetříte si čas, nervy a peníze