Jak vyprojektovat a postavit dům bez zbytečných starostí pomocí osvědčeného postupu profesionálů.

Architekt, návrh a projekt. Stavba domu a smlouva o dílo. Na co si dát pozor, abyste neprodělali statisíce. 

Budete překvapení, až se dozvíte co vše je třeba ohlídat, kolik času trvá příprava a stavba samotná 

Bonus - seznam pro zaškrtávání udržuje přehled o tom, co je hotovo a co je ještě třeba udělat

Feng shui

Feng Shui nebo také Feng Šuej je tradiční čínské učení, které se zabývá prostorem a prostředím kolem nás.

Všichni jsme neustále ovlivňováni 3 základními aspekty – rodinnou historií (až 6 generací zpětně), vlastním myšlením a také prostředím kolem nás. Nejsnadněji dokážeme ovlivnit právě prostor a prostředí, které nás obklopuje.

Učení Feng Shui je ověřeno tisíciletými zkušenostmi a lze jej snadno aplikovat jak pro novostavby, tak pro stávající domy, byty, kanceláře. Správnou orientací, dispozicí domu, uspořádáním nábytku a věcí kolem sebe získáte prostředí, kde se budete cítit příjemně a v pohodě.

Do vlivů prostředí můžeme zahrnout také působení samotné Země. Jak se to projevuje?

Můžete mít prostor navržen a uspořádán dle principů Feng Shui, mít postel na správném místě a přesto se Vy, nebo děti v noci nevyspíte a ráno máte málo energie. Podobné je to s pracovní židlí, sedíte v silné pozici, koukáte na dveře a přesto se nedokážete dlouho soustředit.

Je to pravděpodobně tím, že Vás ovlivňují negativní geopatogenní zóny Země. Tyto vlivy nevyřešíme pomocí Feng Shui. Tyto zóny lze najít metodou proutkování a speciálním postupem lze negativní vlivy zcela odblokovat. Dále lze najít naopak pozitivní místa pro odpočinek a soustředění.

Prostředí doma nebo v kanceláři lze vždy zlepšit. Pro maximální efekt je vhodné spojit prvky dle Feng Shui a proutkování s odblokováním špatných zón. Vnitřní energie prostoru pak prudce vzroste. V novém prostředí se budete cítit šťastnější, odpočatí, bude se Vám i dětem lépe spát a budete mít mnohem více energie pro Vaše aktivity. 


Máte zájem o další informace k Feng Shui, o posouzení návrhu domu či kanceláře, o zpracování astrotypů vaší rodiny nebo firemního týmu? Kontaktujte nás přes formulář, ozveme se vám.

Kontaktujte nás

Sledujte zajímavé aktuality na Facebooku www.facebook.com/chytrydum/

Nahoru                                      Zpět na systém CHYTRÝ DŮM                                       Zpět na Služby

Zkušenosti klientů

Projekce, super, dostatek času, probrali, jsme co bylo potřeba. A samotná stavba - chlapi jsou velmi příjemní, profesionální, bezprostřední... není co vytknout

manželé Drasnarovi Slaný

Moc nás potěšila rychlost a vstřícnost jednání firmy Chytrý dům. Jejich vyšší ceny jsme na základě doporučení skousli :-)  Potěšila nás kvalita odvedené práce. Určitě firmu doporučujeme. 

Manželé Valentovi Mnichovice

Příjemné jednání a ochota, tesaři byli velice šikovní, pracovití a rychlí. Při práci přemýšleli a to není u mnoha řemeslníků obvyklé. 

Doporučili byste Chytrý dům s.r.o. svým známým?  …rozhodně ANO

manželé Vorlíčkovi Tuchlovice

Chytrý dům jsme oslovili na základě doporučení CPD v době, kdy jsme za sebou měli několik měsíců neúspěšného hledání firmy, která bude schopná navrhnout a postavit kvalitní pasivní dřevostavbu podle našich představ. 

Se spoluprací s Chytrým domem jsme naprosto spokojení. Od vyvážené smlouvy, po šikovné tesaře, všechno provázelo vstřícné jednání. Líbila se nám i možnost sladit projekt domu s principy Feng Shui. 

manželé Hoblíkovi Olešná - realizace 2017

Už ho máte? Tyto rady a seznam ušetří nervy i statisíce. 

Stavíte jednou za život, snižte riziko a zvyšte svou jistotu dobré stavby vašeho domu

Zjistěte si důležité věci dřív, než se do projektu či stavby vůbec pustíte. Ušetříte si čas, nervy a peníze