Jak vyprojektovat a postavit dům bez zbytečných starostí pomocí osvědčeného postupu profesionálů.

Architekt, návrh a projekt. Stavba domu a smlouva o dílo. Na co si dát pozor, abyste neprodělali statisíce. 

Budete překvapení, až se dozvíte co vše je třeba ohlídat, kolik času trvá příprava a stavba samotná 

Bonus - seznam pro zaškrtávání udržuje přehled o tom, co je hotovo a co je ještě třeba udělat

Diamantové proutkaření

Nemůžete Vy nebo Vaše děti spát, jste ráno celí rozlámaní, jste pak celý den unaveni, bez energie? Nebo se špatně soustředíte na práci? Pravděpodobně se pohybujete delší dobu v prostoru, kde na Vás působí negativní vlivy Země. Zde nám nepomůže učení Feng Shui. Ale naštěstí je zde řešení…metoda moderního diamantového proutkaření. Lze ji použít pro návrh novostavby chytrého domu i pro stávající objekty.

Co to je, funguje to vůbec?

Proutkaření bylo využíváno již za dob druidů pro stavbu měst, kdy hledali vhodná místa pro umístění kostelů, fontán a naopak se vyhýbali negativním místům. Proč nevyužít tuto dávnou funkční metodu také v dnešní technické době? O hledání pitné vody proutkem jste určitě slyšeli. Odhoďme tedy předsudky a připusťme si, že by to mohlo fungovat.

Co vlastně hledáme?

Nejvíce nás ovlivňují geopatogenní zóny. Ty jsou v naších podmínkách vytvářeny především podzemní tekoucí vodou. Dále to jsou také místa rozhraní dvou různých podloží, tunely, podzemní trhliny.

Geopatogenní zóna má pulzující frekvenci a negativně působí na naše tělo a snižuje také celkovou vnitřní energii prostoru. Negativní zóny vždy probíhají určitým směrem. Pokud máte v tomto průběhu postel, nebo pracovní židli, můžete pociťovat pocity únavy, vyčerpání, nespavosti, častých zdravotních problémů.

Lze dlouhodobě omezit negativní vlivy?

Ano. Právě metodou diamantového proutkaření. Naučili jsme se ji od světoznámé Marie Diamond (možná jste viděli film „Tajemství“). Najdeme a hlavně odblokujeme všechny negativní zóny. Samozřejmě také hledáme pozitivní místa, kde se Vám bude dobře odpodčívat. Zásadní je vliv geopatogenních zón, ale řešíme také vlivy rušivých zón vysílačů, wifi, antén.

Co je výsledkem, jaký je přínos?

Bude se Vám lépe spát, budete odpočati a mít více energie, budete se více soustředit na práci. Prostě budete víc v pohodě. Pokud ještě vyřešíte uspořádání prostoru podle Feng Shui, zvýší se pozitivní energie domu a vy se můžete soustředit na své další zájmy.

Mary Diamond a Honza.jpg

Honza Koloděj od Mary Diamond přebírá certifikát opravňující k diamantovému proutkaření

U starších dvou dcer je zřejmé, že jejich noční buzení je zhruba o polovinu lepší. Tedy, občas se budí jen ta nejmenší. Před Vaší návštěvou v lednu se budily obě.

Musím také souhlasit, že od Vaší návštěvy (proutkování) jsme zatím nebyly nijak moc nemocní, a to jsme byli od poloviny září skoro stále.

manželé Drasnarovi

Nevím, zda seznámení s panem Kolodějem byla náhoda či osud, ale jsem za něj velmi vděčná. V minulosti jsem se setkala s několika lidmi, kteří byli schopni vnímat proudění energií nerozpoznatelné většinou z nás. Snažila jsem se zařizovat vždy pokoje tak, aby se nábytek sloužící k odpočinku nenacházel v geopatogenních zónách. Ovšem mnohdy pokojem procházelo více takových zón a najít vhodné místo pro postel či pohovku byl problém. Rekonstruovali jsme dům po prarodičích a jeho zařizování právě vzhledem k těmto zónám byl velký oříšek. V té době jsem potkala pana Koloděje, který mi vysvětlil, že je možné obytné prostory od proudění negativních energií trvale očistit. Tato myšlenka mě doslova nadchla. Požádala jsem pana Koloděje o návštěvu v našem domě.  Identifikoval mě již známé geopatogenní zóny i neznámé, jako i další zdroje negativních jevů a vyrušil jejich negativní účinky. Od té doby se podstatně zlepšila kvalita spánku celé rodiny a musím přiznat, že doma vládne příjemná pozitivní atmosféra. Je to místo, kam se všichni rádi vracíme. Stejnou zkušenost mají i moji známí, kterým jsem pana Koloděje doporučila. Někteří potvrzují, že i jejich zdravotní problémy pominuly.

Irena Švarcová

Byli jsme opravdu zvědaví, kolik bude v našem domě geopatogenních zón.
Naše vesnice má velké množství podzemní vody, dokonce u nás fungovala vodárna na zásobování vodou okolních vesnic i města Fulneku.
Není divu, že jsi jich našel 17(!), z toho 5 procházelo naší ložnicí!
Vždy jsem se divila, proč taťka se v noci budil a vypil kolikrát i více než 1/2litru vody. Jedna zóna šla středem jeho postele po celé délce, další kolmo
v oblasti hlavy a krku a třetí přes břicho přes obě postele!
Po Tvém odclonění taťka spí celou noc a vodu vůbec nepije!
 

manželé Kolodějovi

Nahoru                                      Zpět na systém CHYTRÝ DŮM                                       Zpět na Služby

Zkušenosti klientů

Projekce, super, dostatek času, probrali, jsme co bylo potřeba. A samotná stavba - chlapi jsou velmi příjemní, profesionální, bezprostřední... není co vytknout

manželé Drasnarovi Slaný

Moc nás potěšila rychlost a vstřícnost jednání firmy Chytrý dům. Jejich vyšší ceny jsme na základě doporučení skousli :-)  Potěšila nás kvalita odvedené práce. Určitě firmu doporučujeme. 

Manželé Valentovi Mnichovice

Příjemné jednání a ochota, tesaři byli velice šikovní, pracovití a rychlí. Při práci přemýšleli a to není u mnoha řemeslníků obvyklé. 

Doporučili byste Chytrý dům s.r.o. svým známým?  …rozhodně ANO

manželé Vorlíčkovi Tuchlovice

Chytrý dům jsme oslovili na základě doporučení CPD v době, kdy jsme za sebou měli několik měsíců neúspěšného hledání firmy, která bude schopná navrhnout a postavit kvalitní pasivní dřevostavbu podle našich představ. 

Se spoluprací s Chytrým domem jsme naprosto spokojení. Od vyvážené smlouvy, po šikovné tesaře, všechno provázelo vstřícné jednání. Líbila se nám i možnost sladit projekt domu s principy Feng Shui. 

manželé Hoblíkovi Olešná - realizace 2017

Už ho máte? Tyto rady a seznam ušetří nervy i statisíce. 

Stavíte jednou za život, snižte riziko a zvyšte svou jistotu dobré stavby vašeho domu

Zjistěte si důležité věci dřív, než se do projektu či stavby vůbec pustíte. Ušetříte si čas, nervy a peníze