Jak vyprojektovat a postavit dům bez zbytečných starostí pomocí osvědčeného postupu profesionálů.

Architekt, návrh a projekt. Stavba domu a smlouva o dílo. Na co si dát pozor, abyste neprodělali statisíce. 

Budete překvapení, až se dozvíte co vše je třeba ohlídat, kolik času trvá příprava a stavba samotná 

Bonus - seznam pro zaškrtávání udržuje přehled o tom, co je hotovo a co je ještě třeba udělat

Zdravá voda a jak jí pít každý den i doma:

Voda je základ života, naše tělo je z větší části vodou tvořeno, denně vodu přijímáme po litrech a zase se jí zbavujeme spolu s odpadními látkami z těla. Voda nás tedy čistí a umožňuje látkovou výměnu těla. Co když ale pijeme delší dobu nebo většinu života vodu obohacenou nevhodnými látkami typu chlor? Tělo místo očisty musí reagovat na tyto příměsi ve vodě. V lepším případě je dokáže vyloučit, v horším se ukládají v těle a zpomalují funkčnost orgánů. Časem to pak vede k onemocnění, ke snížení výkonnosti a k rychlejšímu stárnutí.

Řešením je pít vodu čistou přímo ze zdroje (studánky, prameny) nebo si vodu vyčistit od nevhodných příměsí. K tomu slouží domácí filtrace. Ideálně se udělá přímo u vás doma odběr a zjistí se přesné složení vody a její příměsí. Podle rozboru se pak zvolí odpovídající filtr. Filtrovat obvykle stačí jen voda k pití a vaření, tedy v kuchyni.

Je pravdou, že instalace i výměna filtrů stojí peníze. Tyto peníze však pro vás znamenají formu zdravotní prevence, vyšší výkonnost, pevnější zdraví a ve výsledku delší aktivní život. Stáří je náročné životní období a je lepší si ho užívat než jen přežívat. Volba je na vás :-)  

 

Chcete voucher a mít zdravou vodu doma? Kontaktujte nás přes tento formulář

Zkušenosti klientů

Projekce, super, dostatek času, probrali, jsme co bylo potřeba. A samotná stavba - chlapi jsou velmi příjemní, profesionální, bezprostřední... není co vytknout

manželé Drasnarovi Slaný

Moc nás potěšila rychlost a vstřícnost jednání firmy Chytrý dům. Jejich vyšší ceny jsme na základě doporučení skousli :-)  Potěšila nás kvalita odvedené práce. Určitě firmu doporučujeme. 

Manželé Valentovi Mnichovice

Příjemné jednání a ochota, tesaři byli velice šikovní, pracovití a rychlí. Při práci přemýšleli a to není u mnoha řemeslníků obvyklé. 

Doporučili byste Chytrý dům s.r.o. svým známým?  …rozhodně ANO

manželé Vorlíčkovi Tuchlovice

Chytrý dům jsme oslovili na základě doporučení CPD v době, kdy jsme za sebou měli několik měsíců neúspěšného hledání firmy, která bude schopná navrhnout a postavit kvalitní pasivní dřevostavbu podle našich představ. 

Se spoluprací s Chytrým domem jsme naprosto spokojení. Od vyvážené smlouvy, po šikovné tesaře, všechno provázelo vstřícné jednání. Líbila se nám i možnost sladit projekt domu s principy Feng Shui. 

manželé Hoblíkovi Olešná - realizace 2017

Už ho máte? Tyto rady a seznam ušetří nervy i statisíce. 

Stavíte jednou za život, snižte riziko a zvyšte svou jistotu dobré stavby vašeho domu

Zjistěte si důležité věci dřív, než se do projektu či stavby vůbec pustíte. Ušetříte si čas, nervy a peníze