Chytrá chata

Ekologické chataření v souladu s přírodou

Kontaktujte nás
Typové domy
Všem, kteří hledají kvalitu, originální a funkční design souznící s přírodou,  připravila společnost Chytrý dům ve spolupráci s architekty 0,5 Studio trojici originálních dřevěných typizovaných chat.  Každá z nich poskytuje snadný únik do přírody od jara až do podzimu, má specifický jasně daný tvar i koncept a vzájemně je pojí neotřelý čitelný design, profesionální provedení, jednoduchost a soběstačnost.

Chata I – RODINNÁ KOSTKA

Racionální tvar dvoupodlažní kostky je ideální volbou pro rodinu. Přízemí je koncipováno jako společný prostor pro vaření, stolování i odpočinek, za chladnějších dní doplněný uklidňujícím praskáním v kamnech. Dominantním prvkem jsou velké prosklené plochy, jejichž odsunutím docílíte maximálního propojení interiéru s exteriérem a spojení s přírodou. Patro pak slouží především pro spánek a uložení osobních předmětů a samozřejmostí je základní hygienické zázemí.

Chata II - Základna

Jednopodlažní chata vyjadřuje svobodu spojenou s chatařením a pobytem přírodě. Přízemí nabízí klasické zázemí v podobě kuchyňky, koupelny a obytného prostoru s kamny. Velké posuvné okno umožňuje narušit hranici vnitřního prostoru a okolí, spojení s přírodou může být ale v tomto případě ještě intenzivnější. Patro totiž nahrazuje střešní plošina nabízející unikátní pohled na krajinu z nového úhlu a špetku dobrodružství, protože tento prostor přímo vyzývá ke spaní pod širým nebem a pozorování noční oblohy.

Chata III Štít

Dům ve kterém si zařídíte i vlastní pracovnu a pokoj pro návštěvy.  Postavíme vám nízkoenergetický, nebo rovnou pasivní dům, který splní Váš sen o kvalitním a zároveň energeticky úsporném bydlení.

Trojici doplňuje chata představující dokonalé útočiště v přírodě. Design inspirovaný horskou chatou  v jedné části ukrývá sklad a hygienické zázemí, nad nímž je patro s prostorem pro spaní a osobní věci. Ve druhé polovině je otevřený a vzdušný obytný prostor s kuchyňkou a krbem. Vyklopená okenice sebevědomě zastřešuje terasu, přes níž při otevřeném okně interiér plynule přechází do okolí.
Ozvěte se nám
Zaujala vás naše nabídka?
Děkujeme, ozveme se vám co nejdřívě.
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte, jestli máte vyplněná všechna povinná pole.
Přečtěte si náš e-book
Jak vyprojektovat a postavit dům bez zbytečných starostí pomocí osvědčeného postupu profesionálů.
Děkujeme za váš zájem o chytré stavby.
stáhnout ebook
Nejspíše jste něco špatně zadali, zkontrolujte prosím zdané údaje.

Zavolejte nám

+420 776 485 552

Napiště nám

filip@chytry-dum.eu